Jsme zpět! Pokladna je otevřená a přidáváme nové tituly

úterý 18.08.2026 |Všechny aktuality

Po prázdninové pauze je naše pokladna opět otevřená. Stále pokračuje prodej předplatného na sezonu 2026/27 a zároveň rozšiřujeme program o několik nových titulů.

Po prázdninové pauze je naše pokladna od dnešního dne opět otevřena. Těšíme se na vás osobně. Nadále pokračuje prodej PŘEDPLATNÉHO NA SEZONU 2026/27. Pokud tedy své místo v hledišti ještě nemáte, stále je čas si vybrat.

A zároveň přidáváme do programu několik novinek.

V rámci Slavností města Nový Jičín zveme na MARTINOVU CHVÍLI, tvořivé setkání pro děti i jejich rodiče. Společně se vydáte hledat odpověď na otázku, co je v životě skutečně nejcennější, a čeká vás malování, tvoření i objevování. Program je zdarma, kvůli omezené kapacitě je však nutné zakoupit vstupenku za 0 Kč. Pro úplně nejmenší diváky chystáme poetické představení ŤUKYŤUK souboru FysioART. Beze slov, zato s pohybem, zvuky, rytmem a fantazií otevírá svět, v němž i obyčejné ťuknutí spouští malé dobrodružství. 

Milovníkům činohry nabízíme hned dva tituly. H(S)RÁČI Divadelního klubu Arabeska rozehrávají na motivy Gogolových Hráčů příběh o egu, penězích, podvodech a víře ve vlastní genialitu. SLUČITELNÉ DÍLY Klicperova divadla Hradec Králové přinášejí syrový obraz dospívání v současném světě. Hra Tomáše Ráliše získala navíc Cenu divadelní kritiky za Nejlepší poprvé uvedenou českou hru roku 2025.

Hudební část novinek patří FILMOVÉMU ORCHESTRU PRAHA. Během jednoho večera zazní melodie z českých filmů, seriálů a pohádek i slavné skladby Hanse Zimmera a Ennia Morriconeho. Pod taktovkou Matyáše Vonse se můžete těšit na koncert plný známých motivů, emocí a filmových vzpomínek.

Další předprodej plánujeme v září 2026, pro předplatitele již s 24hodinovým náskokem.

Těšíme se na vás v hledišti!

Vaše Beskydské divadlo